Kekler, pastalar, börekler, içecekler…

Biz küçük aşçılar, minik ellerimizle harikalar oluşturduğumuz atölyemizde mutfak sanatı ve sofra adabına dair temel bilgi ve becerileri yaparak öğreniyor ve keyifli vakit geçiriyoruz.

Un, yumurta, süt, yağ karıştırıp hamur yoğuruyor, yemeklerin taze ve doğal olmasına dikkat ediyoruz. Mutfak robotundan fırınına mutfakta bulunan tüm araç ve gereçleri nasıl kullanacağımızı öğrenirken okulda gördüğümüz dersleri de atölyemizde uyguluyoruz.

Biz küçük ustaların ellerinden çıkan leziz tatların sunulduğu Mutfak Atölyemizde damak zevkine uygun her şey var. Lezzetli yemekler yaparken el göz koordinasyonumuzu geliştiriyor ve farklı kültürlerin mutfaklarını tanıyoruz.

Mutfak atölyesinde yapılan etkinliklerle çocukların dikkatini, planlama becerisini, matematik algısını, estetik düşünme yeteneğini, el becerilerini eş zamanlı kullanmasını sağlıyoruz.

Matematik, Türkçe, Fen Bilimleri vb. gibi dersler sonucunda keyifli pastalar, kekler, börekler, içecekler yapıyor, mis kokan atölyemizde hedeflerimize ulaşıyoruz!