NATIONAL GAMES
Our students played national games they prefered in April. The games are fun activities. They also had a good time about these games. They enjoyed when they played the national games.

ULUSAL OYUNLAR
Nisan ayında, öğrencilerimiz tercih ettikleri ulusal oyunları oynadılar. Bu oyunları oynarken güzel zaman geçirdiler. Ulusal oyunları oynamaktan keyif aldılar.

ULUSAL OYUN FESTİVALİ

03.05.2023 tarihinde okulumuzun 2. Sınıf öğrencileri “LET’S PLAY A STREET GAME” İngilizce e-Twinning projesi kapsamında Türkiye ortaklarımız Cumhuriyet İlkokulu ve İnegöl İlkokulu öğrencileri ile birlikte ulusal oyun festivali düzenlendi. Öğrencilerimiz oyunları İngilizce dilinde eğlenerek oynadılar. Projeyi yapan okullara kupa, projede yer alan öğretmenlere ise plaket ödülleri verildi.

BRAND NEW GAMES

All of our partners created a new game with their pupils. After then, we played all the games at our school. They were so happy, when they played these games.

YENİ OYUNLAR

Öğrencilerimizle birlikte ortaklarımız da dahil yeni oyunlar ürettik. Daha sonra, okulumuzda yeni üretilen bütün oyunları oynadık. Öğrencilerimiz bu oyunları oynarken çok mutlu oldular.