ZARAFET’TE DEĞERLİ YAZ OKULU

Zarafet Yaz Okulumuzun ruhunu aynı zamanda okulumuzun da değerleri olan “sevgi, saygı, adalet, merhamet, edep, sorumluluk ve güven” duygularından hareketle oluşturduk.

Öğrencilerimizin temel yaşam becerilerini bir kurgunun ya da simülasyonun içinde değil, gerçeğin ve hayatın içinde tüm duyuları ile hissedecekleri 2024 Yaz Okulumuz hakkındaki bilgiler aşağıda detaylı olarak verilmektedir:

1. Programımız, 24 Haziran 2024 – 2 Ağustos 2024 tarihleri arasında 6 haftalık tek dönem olarak uygulanacaktır.

2. Derslerimiz, 09.30 – 16.30 saatleri aralığında olup; 8 ders saati olarak planlanmıştır.

3. Kur’an-ı Kerim, Değerler Eğitimi, Robotik Kodlama, Okçuluk, Yüzme, Jimnastik, Karate, Drama, Kur’an Atölyesi, Mutfak Atölyesi, Seramik Atölyesi, Tekstil ve Tasarım Atölyesi, Ahşap Atölyesi, Gezi, Piknik, Etkinlikler gibi toplam 40 saat olarak ders, etkinlik ve beceri atölyelerinden oluşmaktadır.

4. Programımıza; 6 yaş okul öncesi, 1.sınıf, 2.sınıf, 3.sınıf, 4.sınıf olan öğrenciler kabul edilecektir. Programımız kontenjanla sınırlıdır.

5. Kahvaltı – öğle yemeği ücrete dâhildir. Okulumuzda kantin bulunmamaktadır. Dışarıdan hiçbir şekilde paketli ve hazır herhangi bir gıda alınmamaktadır.

6. Yaz okulunda servis hizmetimiz bulunmaktadır.

7. Programımızın 6 haftalık ücreti 18.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu ücrete; 2 adet tişört, şapka, kırtasiye malzemesi, kahvaltı, öğle yemeği, atölye giderleri, gezi, piknik ve etkinlikler dâhildir. (Yüzme malzemeleri ve servis hizmeti Yaz Okulu ücretine dâhil değildir.)