ÖZEL ZARAFET OKULLARI
(ANAOKUL / İLKOKUL / ORTAOKUL)

2024 – 2025 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI KAYIT ÜCRETLERİ

OKUL

KAYIT ÜCRETİ

ANAOKULU 132.000,00 ₺
İLKOKUL 182.000,00 ₺
ORTAOKUL 192.000,00 ₺

OKULLARIMIZDA UYGULANAN İNDİRİMLER:

Tüm indirimler eğitim ücretleri üzerinden hesaplanmaktadır. Öğrencimiz, bir eğitim öğretim dönemi içerisinde, burs ve indirimden aynı anda faydalanamaz. Ancak birden fazla indirim veya burs hakkı kazanılması durumunda, öğrencinin lehine olan en yüksek oran uygulanır.
Kardeş İndirimi: Aynı dönemde Özel Zarafet Okullarında okuyan kardeşlerden yüksek olan öğrenciye eğitim ücreti üzerinden % 10 oranında indirim uygulanır.
Devam Eden Öğrenci İndirimi: Zarafet Anaokulu 5 yaş ’tan 1.Sınıfa ve Zarafet İlkokulu 4.sınıftan 5.sınıfa geçen öğrencilerimize 29.02.2024 Perşembe gününe kadar 5000 TL indirim uygulanacaktır.

AÇIKLAMALAR:

  • 2024-2025 eğitim öğretim yılı için ilan edilen ücretler eğitim, yemek ve atölye bedelinden oluşmaktadır. Ücretlere %10 KDV dahildir.
  • Ulaşım (Servis), kitap-kırtasiye, okul kıyafeti, kurs, etüt ve ders dışı etkinlikler ücrete dahil değildir.
  • Okul ücreti ödemesini taksitli yapmayı tercih eden velilerimizin kesin kayıtları %10 peşinatın ödenmesi ile gerçekleşir. Peşinat ödenmediği takdirde kesin kayıt yapılmış sayılmaz.
  • Taksitli Ödeme: Peşinat ödemesi yapıldıktan sonra son taksitin en geç 2025 yılı Nisan ayında bitecek şekilde taksitlendirmesi yapılacaktır.
  • Ödeme Şekli : Ödemeler Mail Order (K. Kartı talimatı), Ots (Otomatik Talimat Sistemi) veya Çek (Vadesi 30.12.2024 geçmeyecek) ile tahsil edilecektir. Başka bir ödeme şekli kabul edilmeyecektir.
  • T.C MEB Özel Öğretim Kurumlar Yönetmeliği 56/3-a maddesi gereği, eğitim öğretim yılı başlamadan okul kaydını iptal eden öğrencilerin yıllık eğitim ücretinin %10’u dışındaki kısımlar iade edilir. Eğitim öğretim yılı başladıktan sonra okul kaydını iptal eden öğrencilerin yıllık ücretin %10’u ile öğrenim gördüğü günlere göre hesaplanan miktarın dışındaki kısım iade edilir.

Özel Zarafet Okulları Yönetim Kurulu